Zabiegi na twarz

Pielęgnacja skóry twarzy jest podstawową czynnością pozwalającą na długotrwałe cieszenie się piękną, zdrową, promienną skórą, ochroną jej przed czynnikami zewnętrznymi oraz procesem starzenia. Oferujemy Państwu nowoczesne zabiegi, kosmetyki i dermokosmetyki - ponadczasowe źródło piękna

 

SELVERT THERMAL

selvertlinea1

 

Selvert Thermal to szwajcarska profesjonalna marka. Kosmoceutyki Selvert Thermal tworzone są przez naukowców przy ścisłej współpracy z dermatologami oraz członkami komisji UE ds. składników i produktów kosmetycznych.


selvertLINIA RÉGÉNÉRATION ABSOLUE

Linia Regeneration Absolue to "RESURFACING" jest przeznaczona dla skóry dojrzałej lub uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne. Najlepsza droga do odzyskania zdrowego kolorytu skóry oraz młodzieńczej tekstury. Dzięki różnorodności zaawansowanych składników aktywnych zawartych w wyciągu z wydzieliny ślimaka, pobudza regenerację skóry, procesy naprawcze oraz tworzenie nowych włókien kolagenowych.


Selvert Peptide Lift 3PEPTIDE LIFT

Innowacyjne peptydy najnowszej generacji  oraz bogata w składniki aktywne formuła by już podczas pierwszego zabiegu poprawić „jakość” naszej skóry i dać efekt liftingu na dłużej. Połączenie peptydów w serii Peptide Lift (NA-8, NA-2, L-6, CA-6) stymuluje różne mechanizmy, które wpływają korzystnie na skórę na wielu jej płaszczyznach: lifting, minimalizowanie zmarszczek, naturalna jędrność oraz poprawa elastyczności.


Aquafresh

AQUAFRESH

Jest to zabieg, którego celem jest przywrócenie skórze homeostazy  i równowagi wodnej, neutralizacja suchości i odpowiednie nawodnienie każdego typu skóry.

Zabieg działa na skórę globalnie, dzięki czemu skóra jest długotrwale i równomiernie nawilżona. Stres oraz zmiany środowiskowe mogą przyczynić się do jej stopniowego odwadniania się i przedwczesnego starzenia. Składnikiaktywne używane podczas zabiegu to m.im: Peptyd Mois-6 i Pentavitin, którezwiększają nawodnienie skóry, wpływają na poziom akwaporyn, a także wzmagają proces syntezy kolagenu w skórze. Rewolucyjny system zastosowany w linii Aquafresh pomaga skórze odzyskać optymalne nawilżenie, odbudowanie funkcji barierowych, zatrzymanie procesu przedwczesnego starzenia się skóry, a także jejwygładzenie. Zabieg dedykowany jest osobom ze skórą naczyniową, suchą, z zaburzoną barierą hydrolipidową, wymagającą silnej regeneracji i dotlenienia.


cell vitale pack hydratantCELL VITALE

Rewolucyjny, jeden z najlepszych zabiegów przeznaczonych do skór dojrzałych. Dzięki cytozolowi pozyskiwanemu z komórek macierzystych jabłoni – chroni i przedłuża życie komórek skóry, dzięki czemu spowalnia proces starzenia. Stymulując odnowę komórkową skóry, przywraca naturalny blask i młody wygląd. Innowacyjna linia z komórkami macierzystymi i innymi nowoczesnymi składnikami, bogata w odżywcze witaminy. Chroni i przedłuża życie komórek macierzystych skóry, zwiększa ich witalność oraz spowalnia proces starzenia. Stymulując odnowę komórkową skóry, przywraca jej młody wygląd i naturalny blask. Przeciwdziała wolnym rodnikom, regeneruje, rozjaśnia oraz wspomaga produkcję kolagenu.


SELVERT THERMAL VITASPHERES C 768x1001

VITASPHERES-C

Odmładzający zabieg witaminowy Selvert Thermal z witasferami dla każdego rodzaju skóry. Zabieg ten zawiera czystą witaminę C, która jest najlepszą kuracją przeciw wolnym rodnikom, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu, ujędrnia tkanki oraz poprawia stan skóry narażonej na fotostarzenie. Po zabiegu z witaminą C skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona i napięta.


ZłotoZabieg z 24-karatowym ZŁOTEM

Ekskluzywny, wielofunkcyjny i przede wszystkim bardzo skuteczny zabieg dla najbardziej wymagających skór dojrzałych, pozbawionych napięcia i jędrności. Oparty jest na drogocennych składnikach: 24-karatowym złocie, złotej kolageninie, proszku perłowym i diamentach, oraz unikatowych składnikach aktywnych. Zawarte w nim 24 - karatowe złoto spowalnia proces melanogenezy, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przebarwień, dotlenia, a także nadaje skórze złotego blasku. Wzmożone procesu metaboliczne w komórkach wpływają na redukcję zmarszczek i zapobiegają powstawaniu nowych.

Zabieg z 24-karatowym ZŁOTEM zaleca się skórom szarym, zmęczonym, z wyraźnie widocznymi oznakami starzenia. Stymulacja syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego oraz regeneracja od powierzchownych do najgłębiej położonych warstw skóry, daje natychmiastowy efekt pozabiegowy w postaci napięcia, poprawy kolorytu i nawodnienia skóry.

https://youtu.be/oP6rsRBFTYY


RetinolAdvanced Retinol

Intensywny program przeciwstarzemiowy wykorzystujący retinol w ustabilizowanej formie, która pozwala na jego przenikanie do najgłębszych warstw skóry. Retinol jest substancją działająco wielokierunkowo. Wpływa na proces złuszczania naskórka, redukuje ilość melaniny, reguluje pracę gruczołów łojowych, a także pobudza proces syntezy i kolagenu. Połączony z Kompleksem Peptydów Mlecznych pobudza regenerację, poprawia jędrność i koloryt skóry.

Zabieg eliminuje głębokie zmarszczki i linie mimiczne, ale działa też depigmentacyjnie i rozjaśniająco. Sprawdzi się u skór starzejących się, z zaburzeniami pigmentacji, a także w przypadku cer tłustych, grubych i łojotokowych.

Innowacyjność retinolu w zabiegu Advanced Retinol polega na zamknięciu czystej formy retinolu w kapsułkach, przy czym staje się on stabilny i lepiej przyswajalny przez skórę. Dzięki zastosowaniu tej technologii poprawia się nie tylko wygląd, ale przede wszystkim struktura skóry.