Endermologia

Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle

 

Endermologia

 

Jest jednym z najlepszych
sposobów zwalczania cellulitu
i modelowania sylwetki


Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry,
już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała:
- zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu,
- polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni,
- blizny i rozstępy stają się mniej widoczne.

 

 

 


Drenaż limfatyczny

aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w zabiegach fizjoterapeutycznych.

 

 

 

 

Jak i kiedy można zobaczyć rezultaty?

 

Primelle 
zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji. Pacjentka wraca do domu w lepszym nastroju, widocznie zwiększa się diureza, ponieważ cząsteczki kwasów tłuszczowych są usuwane w naturalny sposób (z moczem).

 

Każda sesja zwiększa diurezę u pacjentki nawet o 50%. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych co tydzień.

 

 

Aby ocenić te zmiany, bierzemy pod uwagę parametry kliniczne takie jak wygląd skóry – bardziej miękka i gładsza – oraz poprawę krążenia.

Endermologia
jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Głównym zadaniem tego urządzenia jest zwalczenie cellulitu i spłycenie podściółki tłuszczowej.