Termokoagulacja

Bez ryzyka blizn i powikłań. Gwarancja skuteczności lub zwrot gotówki

Zamykanie naczynek

Problemy z nadmiernie widocznymi naczynkami dotykają ludzi w każdym wieku i obu płci. Zaburzenie w obrębie naczyń krwionośnych może mieć wiele genez, od szkodliwego działania promieni słonecznych, po nieprawidłowo wykonane zabiegi upiększające. Zawsze jednak nieestetyczne pajączki czy odcinające się od naturalnego koloru skóry rozszerzone naczynia na nogach, są powodem gorszego samopoczucia i obniżonego stopnia atrakcyjności.

Czerwone, fioletowe, sine żyłki i zaczerwienienia nie są wyrokiem i mogą być szybko oraz bezpiecznie usuwane. 
W naszym gabinecie korzystamy z rewolucyjnych urządzeń z przeznaczeniem do tego typu zabiegów. Jesteśmy w stanie trwale usunąć różnych wielkości naczynka, a w tym:

 • Zaczerwienienia twarzy- rumień
 • Pajączki
 • Naczyniaka na twarzy
 • Trądzik różowaty
 • Nasze metody są minimalnie inwazyjne. Dzięki temu praktycznie bezbolesne i odpowiednie nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Jak wgląda zabieg zamykanie naczynek metodą termokoagulacji?

Przy pomocy odpowiednio sterowanych mikroigieł, w zabiegu cieplnym, podgrzewane zostają zmiany naczyniowe, które pod wpływem energii, ulegają destrukcji. Zabieg nie narusza zdrowych partii skóry, więc nie ma ryzyka powstania blizn oraz nie wymagany jest okres rekonwalescencji po zabiegu.

Niklowane mikroigły wprowadzane są bezpośrednio w otoczenie uszkodzonego naczynka, działając miejscowo i zamykając około 80-100 cm zmian w przeciągu zaledwie 15 minut. Klienci nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu, a ewentualne zaczerwienienia i opuchnięcia znikają w ciągu kilku godzin po przeprowadzeniu zabiegu zamykania naczynek. Mogą być one maskowane delikatnie kryjącym makijażem.

Efekty zabiegu zamykania naczynek

Ponieważ zabieg termiczny prowadzi do natychmiastowego usunięcia uszkodzonego naczynka, pozytywne efekty zabiegu obserwujemy błyskawicznie. Skóra w miejscu iniekcji jest wyraźnie piękniejsza, rozjaśniona, pozbawiona szpecących zaczerwienień i zasinień.  Co lepsze, efekty leczenia są permanentne, a większość Klientów nie wymaga więcej niż 1-2 sesji w celu całkowitego pozbycia się problemu nieestetycznych naczynek w danym obrębie skóry. Jest to znacząca przewaga naszych zabiegów nad podobnymi, w których na efekty czekać trzeba tygodniami, a zabiegi powtarzać w wielu seriach. Ponadto, profesjonalnie wykonany zabieg nie pozostawia żadnych śladów i nie zmusza do rezygnowania ze swoich codziennych obowiązków i kontaktów towarzyskich. Jedynym przeciwskazaniem po zabiegu, szczególnie dla osób z delikatną skórą, jest unikanie nadmiernego wystawiania  skóry poddanej uprzednio zabiegowi na ostre słońce oraz przegrzewanie organizmu.

Przed wykonaniem zabiegu, zostaje przeprowadzony obszerny wywiad i wypełnienie ankiety, aby upewnić się, że istnieje zielone światło do przeprowadzenia zabiegu.  

Przeciwwskazania do zabiegów zamykania naczynek

 • Cięża i okres karmienia
 • Stany nowotworowe 
 • Świeże rany skóry okolicy okołozabiegowej
 • Padaczka
 • Aktywne choroby skóry
 • Uczulenie na nikiel