Bandaże Arosha

bandaże arosha

Czym są i dla kogo przeznaczone są zabiegi bandażowania Arosha?

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha i Biosphere nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.
W przypadku Pacjentów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

 

Jakie są rodzaje bandaży?

Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Nasz gabinet oferuje zabiegi, likwidujące wyżej wymienione problemy, z wykorzystaniem następujących bandaży:

 

  • ABSOLUTNA NOWOŚĆ -> LIPO-FIT to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z niedoskonałościami ciała oraz cellulitem. Arosha LipoFit Kit to zestaw specjalnie stworzony do redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz jego modelowania. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm, pozwala skutecznie wyszczuplić górną część ciała. Zabieg polega na uprzednim zastosowaniu na skórę peelingu w formie kwasowej, który złuszcza martwy naskórek, umożliwiając tym głęboką penetrację substancji aktywnych zawartych w bandażach, w głąb tkanki.

 

  • SLIM-CEL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnia proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.

 

  • CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

 

  • LIPOCELL to zabieg wykorzystujący bandaż wyszczuplający i antycellulitowy nasączony L-karnityną, fosfatydylocholiną oraz kofeiną. Przywraca równowagę skórze dotkniętej zmianami cellulitowymi, w naturalny sposób wspiera pozbywanie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rezultatem działania Lipo-cell jest redukcja obwodów obszarów poddawanych zabiegowi, dzięki aktywności składników o działaniu lipolitycznym (przyspieszającym spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej).

 

  • AQUADRAIN jest zabiegiem, w którym bandaż silnie drenujący, nasączony jest kwasem mlekowym oraz wysokim stężeniem soli z Morza Martwego bogatej w magnez, jod, wapń, brom, a w szczególności sód. Zabieg ten działa na trzech poziomach: drenującym, termicznym i mechanicznym. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, jak i również przeciwdziała zatrzymywaniu wody, co wspomaga terapię wyszczuplającą i antycellulitową . Ujędrnia i działa napinająco, wspomaga krążenie, wygładza „pomarańczową skórkę", a także remineralizuje skórę i tkanki.

 

  • BIOCELL to zabieg wykorzystujący bandaż wyszczuplający i antycellulitowy. Nasączony karnityną, kwasemliponowym, kofeiną i rhodysterolem. Przywraca równowagę skórze dotkniętej zmianami cellulitowymi, w naturalny sposób wspiera pozbywanie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rezultatem działania Biocell jest efekt termiczny, który wzbudza mikrocyrkulację oraz aktywność składników o działaniu lipolitycznym (przyspieszającym spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej).

 

  • BIODREN jest zabiegiem, w którym bandaż silnie drenujący, nasączony jest wysokim stężeniem soli z Morza Martwego bogatej w magnez, jod,wapń, brom, a w szczególności sód. Dzięki wysokiej jakości chemicznej tych składników przeciwdziałamy zatrzymywaniu wody, co wspomaga terapię wyszczuplającą i antycellulitową.

 

Do każdego zabiegu dołączona jest w gratisie Presoterapia, która pozwala na osiągnięcie lepszych efektów zabiegowych.

 

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?

Bandaże idealnie sprawdzają się nie tylko na okolicy nóg, pośladków i bioder, ale również na ramionach, biuście i brzuchu.

 

Z jakimi innymi zabiegami zaleca się wykonywanie bandażowania?

W naszym gabinecie, z racji na bardzo dużą ilość sprzętów do walki z cellulitem, obrzękami i brakiem jędrności skóry, możemy zaoferować naszym Pacjentom bardzo zróżnicowane łączenia zabiegowe. W zależności od kondycji skóry i obszaru poddanego zabiegowi bandaże Arosha łączymy z:

  • drenażem lub masażem manualnym,

  • endermologią,

  • zabiegiem mezoterapii.

 

Jak często powinno się wykonywać zabiegi z wykorzystaniem bandaży?

Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od dwóch do trzech zabiegów tygodniowo. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i reakcji skóry na zabieg.