Manicure

Dłonie są naszą wizytówką, zdradzają nasz wiek, a nawet rodzaj wykonywanej pracy. Na nich widać pierwsze zmarszczki, niechciane plamki lub przesuszoną skórę. Dlatego właśnie pielęgnacja dłoni to podstawa. Z myślą o tym przygotowaliśmy dla Państwa zabiegi poprawiające zarówno wygląd jak i kondycję skóry dłoni jak i paznokci. Pracujemy na kosmetykach wysokiej jakości co gwarantuje szybkie i długotrwałe efekty. 

 

 • Manicure biologiczny – aromatyczna kąpiel, odsunięcie skórek, opiłowanie płytki, pomalowanie paznokci(odżywka)
 • Manicure biologiczny z malowaniem – aromatyczna kąpiel, odsunięcie skórek, opiłowanie płytki, pomalowanie paznokci(odżywka), malowanie kolorem + masaż dłoni
 • Manicure klasyczny – aromatyczna kąpiel, wycinanie skórek, opiłowanie płytki, pomalowanie paznokci(odżywka)
 • Manicure klasyczny z malowaniem – aromatyczna kąpiel, wycinanie skórek, opiłowanie płytki, pomalowanie paznokci(odżywka), malowanie kolorem + masaż dłoni
 • Manicure SPA Miód i Mleko – aromatyczna kąpiel, odsunięcie lub wycięcie skórek, opiłowanie płytki, peeling z soli morskiej, serum rewitalizujące do skórek i paznokci, masaż na masce, pomalowanie paznokci, krem ochronny na zakończenie zabiegu
 • Zabieg parafinowy - peeling dłoni, serum odżywcze, maska odżywcza, kąpiel parafinowa.
 • Maska na dłonie

 

 

Manicure japoński – ratunek dla zniszczonych paznokciJest to zabieg przeznaczony przede wszystkim dla osób, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci. 


Manicure ten wywodzi się z kraju Kwitnącej Wiśni. Prekursorkami były arystokratki, które by nadać płytce lustrzany błysk i kolor różowej perły wcierały w swoje paznokcie różnego rodzaju pasty.


Obecnie metoda ta zagościła na dobre w naszych salonach. Polega na nałożeniu na płytkę paznokcia pasty oraz pudru, które zawierają witaminy A, E, krzemionkę z Morza Japońskiego, keratynę oraz wosk pszczeli. W czasie manicure płytka paznokci uzyskuje nie tylko atrakcyjny błyszczący wygląd, ale również składniki odżywcze, które ją wzmacniają.


Oczywiście, tak jak i w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych, utrzymanie zadawalającego efektu wymaga ich systematycznego powtarzania. Skuteczna będzie przede wszystkim sesja składająca się z dwóch lub trzech zabiegów powtarzanych w odstępach 2-3 tygodniowych. W ten sposób zagwarantujemy płytce naszych paznokci regularne odżywianie i sprawimy, że korzystne zmiany będą widoczne jeszcze przez długi czas.


Niestety, istnieją również przeciwwskazania do wykonywania manicure. Nie wykonujemy zabiegu zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji.

 

Manicure hybrydowy – wygląd lakieru, trwałość żeluManicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego lakieru. Jednak paznokcie są bardziej błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”. Wygląda naturalnie przez 14 dni. Nie odpryskuje podczas wykonywania codziennych prac domowych.


Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure - od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. Następnie nakładamy warstwy żelu, które utwardzane są w świetle lampy UV, kolejno nakłada się warstwy koloru i żel nabłyszczający.


Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania zarówno french manicure, jeden kolor, a nawet wtapianie drobnych kamyczków. Produkt nie nadaje się jednak do przedłużania płytki. Bliżej mu do mocnego lakieru do paznokci niż tipsów. Do jego usunięcia stosuje się płyn z zawartością acetonu i odbywa się w salonie.

 

Przedłużanie paznokci

W naszym salonie wykonujemy przedłużanie i utwardzanie naturalnej płytki paznokcia. Przedłużanie wykonujemy na tipsie lub formie w taki sposób, aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokcia.

Metoda żelowa daje ogromne możliwości stylizacji paznokci, jej zaletą jest delikatny i naturalny wygląd przedłużanych paznokci. Dlatego jest ona najczęściej wybieraną metodą stylizacji paznokci wśród naszych klientek.  

 

 • Żelowanie naturalnej płytki paznokci
 • Żelowanie naturalnej płytki paznokci – french
 • Przedłużanie paznokci (forma, tips)
 • Przedłużanie paznokci – french (forma, tips)
 • Manicure Hybrydowy Klasyczny
 • Usunięcie żelu
 • Usunięcie żelu + manicure klasyczny

 

IBX System - rewolucyjna odbudowa paznokcia

IBXPoznajcie NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:
IBX System działa w dwojaki sposób:

1. CHRONI TWOJE OPAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

DLA KOGO:
System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od śodka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

 • są zniszczone od długotrałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
 • są słabe i cienkie jak papier
 • rozdwajają się i łuszczą
 • mają białe plamki
 • mają bruzdy
 • mają jakiekolwiek uszkodzenia
 • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią
 • Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów - zabieg IBX jest dla Ciebie!

Zapraszam na Fan Page IBX Poland - tu znajdziecie wszystko o rewolucyjnych produktach marki Famous Names, w szczególności o ich najnowszym, rewolucyjnym wynalazku, który szturmem podbija USA!

Długotrwałe noszenie żeli czy tipsów bardzo niszczy płytkę. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i dajemy szansę na odbudowę i regenerację zniszczonych paznokci. Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu stylizacji żelowej! Każda Pani, która nie może rozstać się ze swoimi żelowymi paznokciami, może w dalszym ciągu je nosić. Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji - produkt nie zostaje na płytce, ale WNIKA DO JEJ WNĘTRZA, wzmaniając paznokcie OD ŚRODKA i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji!!! Na tym polega rewolucja! :)))