Pielęgnacja ciała

START & REWIND

Drogie Panie - zgrabna sylwetka, jędrna skóra pozbawiona celulitu, to zapewne marzenie każdej z nas. Która z Pań nie chciałaby się pięknie prezentować, zwłaszcza teraz latem i poczuć zazdrosne spojrzenie koleżanek?

 

Dlatego jako pierwszy gabinet kosmetyczny w Szczecinie proponujemy innowacyjny zabieg START&REWIND, który już od dwóch lat króluje na rynkach kosmetycznych na całym świecie. Produkt dobrze znany we Włoszech, USA czy Japoni.

 

Innowacyjny zabieg na ciało, który z łatwością redukuje celulit i pięknie radzi sobie z tak niechcianym przez nas tłuszczykiem.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest utrata centymetrów w obwodach (kolana, uda, biodra, brzuch). Panie zauważyły u siebie utratę nawet do 14cm i to tylko po pierwszym zabiegu. Jeśli mamy problem z nadmiarem tkanki tluszczowej, celulitem i zatrzymaniem wody w organizmie, to ten zabieg jest właśnie dla nas.

 

Zabieg swoją innowacyjność zawdzięcza turbo kosmetykom i technologii hydrodynamicznej.

Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie wyszczuplającego peelingu i nałożenie intensywnie odchudzającego kremu. Działanie składników aktywnych wzmacniamy zakładając specjalny foliowy kombinezon, z którego wysysamy powietrze.

Dzięki efektowi próżni składniki aktywne, takie jak: kofeina, paullinia cupana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wąkrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy, wnikają głęboko do wnętrza Twojej skóry, spalając tkankę tłuszczową! Na koniec wykonujemy masaż drenujący.

 

 

Efekty zabiegu: głęboki detoks organizmu – oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów, utrata nawet 14 cm już po jednym zabiegu, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki, poprawa kondycji skóry – wygładzenie, redukcja cellulitu.

Zapraszam na zabieg.

 

Więcej informacji w PDF.

 

 

Presoterapia

 

Presoterapia, inaczej drenaż limfatyczny to pulsacyjny masaż, pomagający oczyścić organizm, pozbyć się obrzęków oraz zwiększyć efekty zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych.

Działanie zabiegu presoterapii:

 

 • usprawnia przepływ  krwi i limfy w całym ciele
 • wspomaga usuwanie wody z tkanek
 • likwiduje uczucie ciężkości nóg
 • zmniejsza obrzęki, szczególnie w dolnych częściach ciała
 • usprawnia usuwanie produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, rozbitej podczas zabiegów odchudzających i antycellulitowych
 • zwiększa skuteczność zabiegów odchudzających
 • zmniejsza cellulit, szczególnie cellulit wodny
 • oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii
 • poprawia wygląd, jędrność i elastyczność skóry

 

presoterapiaPresoterapia polega na przepychaniu płynu zgromadzonego w naczyniach limfatycznych przy pomocy specjalnego kombinezonu, który wypełnia się powietrzem. Nacisk sprawia, że limfa przesuwana jest w kierunku od kończyn do serca. Masaż jest stosunkowo delikatny i specyficzny w odczuciu.

 

Pozbądź się obrzęków!

Usprawnienie krążenia limfy zwiększa wydajność pracy całego układu chłonnego, co pozwala na dużo sprawniejsze niż dotychczas odprowadzanie zalegającej w tkankach wody.

Jeśli masz problem z uczuciem ciężkich nóg, puchnięciem kostek, dużo pracujesz w pozycji stojącej lub siedzącej – presoterapia przyniesie Ci nieopisaną ulgę!

Drenaż limfatyczny pozwala na likwidację wszelkiego rodzaju obrzęków i usprawnienie gospodarki wodnej organizmu. Płyny są na bieżąco usuwane z tkanek, dzięki czemu problem nie nawraca!

 

 

 

Urządzenie do presoterapii umożliwia wykorzystanie następujących programów:

 • drenujący
 • antycellulitowy
 • sport – regeneracja mięśni
 • klimakterium
 • detoks – oczyszczanie
 • ujędrniający

Wzmocnij działanie zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych!

Presoterapia to wspaniałe uzupełnienie wszelkich zabiegów ujędrniających, odchudzających i antycellulitowych. Tłuszcz, który rozbijemy podczas terapii wyszczuplających musi zostać usunięty z tkanek.

Presoterapia pozwala pozbyć się produktów rozpadu tkanki tłuszczowej i znacznie przyspiesza uzyskanie ostatecznych rezultatów terapii w postaci utraty centymetrów i kilogramów. Wykonanie drenażu limfatycznego zalecamy po wszystkich zabiegach intensywnych, które mają na celu redukcję wagi lub redukcję cellulitu.

Najlepsze efekty uzyskasz z pomocą terapii skojarzonych (łączonych)!

Presoterapia jest często łączona z bandażami Arosha, ultradźwiękami, liposukcją, falą radiową.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • choroby serca, niewydolność układu krążenia, choroby hematologiczne i skłonność do krwotoków,
 • rozrusznik serca, metalowe protezy,
 • epilepsja i zaburzenia psychosomatyczne,
 • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze,
 • choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz niewydolność oddechowa, wątroby lub nerek.

Zabieg trwa 30-45 min. i odpowiada godzinnemu masażowi manualnemu

 

 

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej:

Możliwość regulacji mocy impulsu skutecznie działa na głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej. Dobierając odpowiedni koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz rozstępów, poprawia się metabolizm skóry.

 

EndermologiaZabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki.
Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne.
Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych.

Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w zabiegach fizjoterapeutycznych.

 

Bandaże Arosha i Biosphere

Czym są i dla kogo przeznaczone są zabiegi bandażowania Arosha i Biosphere?

Bandaże Arosha i Biosphere wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha i Biosphere nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.
W przypadku Pacjentów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

 

Jakie są rodzaje bandaży?

Bandaże Arosha i Biosphere odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Nasz gabinet oferuje zabiegi, likwidujące wyżej wymienione problemy, z wykorzystaniem następujących bandaży:

 

 • SLIM-CEL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnia proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.

 

 • CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

 

 • BIOCELL to zabieg wykorzystujący bandaż wyszczuplający i antycellulitowy. Nasączony karnityną, kwasemliponowym, kofeiną i rhodysterolem. Przywraca równowagę skórze dotkniętej zmianami cellulitowymi, w naturalny sposób wspiera pozbywanie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rezultatem działania Biocell jest efekt termiczny, który wzbudza mikrocyrkulację oraz aktywność składników o działaniu lipolitycznym (przyspieszającym spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej).

 

 • BIODREN jest zabiegiem, w którym bandaż silnie drenujący, nasączony jest wysokim stężeniem soli z Morza Martwego bogatej w magnez, jod,wapń, brom, a w szczególności sód. Dzięki wysokiej jakości chemicznej tych składników przeciwdziałamy zatrzymywaniu wody, co wspomaga terapię wyszczuplającą i antycellulitową.

 

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha i Biosphere?

Bandaże idealnie sprawdzają się nie tylko na okolicy nóg, pośladków i bioder, ale również na ramionach, biuście i brzuchu.

 

Z jakimi innymi zabiegami zaleca się wykonywanie bandażowania?

W naszym gabinecie, z racji na bardzo dużą ilość sprzętów do walki z cellulitem, obrzękami i brakiem jędrności skóry, możemy zaoferować naszym Pacjentom bardzo zróżnicowane łączenia zabiegowe. W zależności od kondycji skóry i obszaru poddanego zabiegowi bandaże Arosha i Biosphehre łączymy z:

 • drenażem lub masażem manualnym,

 • endermologią,

 • zabiegiem mezoterapii.

 

Jak często powinno się wykonywać zabiegi z wykorzystaniem bandaży?

Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od dwóch do trzech zabiegów tygodniowo. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i reakcji skóry na zabieg.