Kosmetyka twarzy

Pielęgnacja skóry twarzy jest podstawową czynnością pozwalającą na długotrwałe cieszenie się piękną, zdrową, promienną skórą, ochroną jej przed czynnikami zewnętrznymi oraz procesem starzenia. Oferujemy Państwu nowoczesne zabiegi, kosmetyki i dermokosmetyki - ponadczasowe źródło piękna

 

SELVERT THERMAL

selvertlinea1

 

Selvert Thermal to szwajcarska profesjonalna marka. Kosmoceutyki Selvert Thermal tworzone są przez naukowców przy ścisłej współpracy z dermatologami oraz członkami komisji UE ds. składników i produktów kosmetycznych.


selvertLINIA RÉGÉNÉRATION ABSOLUE

Linia Regeneration Absolue to "RESURFACING" jest przeznaczona dla skóry dojrzałej lub uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne. Najlepsza droga do odzyskania zdrowego kolorytu skóry oraz młodzieńczej tekstury. Dzięki różnorodności zaawansowanych składników aktywnych zawartych w wyciągu z wydzieliny ślimaka, pobudza regenerację skóry, procesy naprawcze oraz tworzenie nowych włókien kolagenowych.


Selvert Peptide Lift 3PEPTIDE LIFT

Innowacyjne peptydy najnowszej generacji  oraz bogata w składniki aktywne formuła by już podczas pierwszego zabiegu poprawić „jakość” naszej skóry i dać efekt liftingu na dłużej. Połączenie peptydów w serii Peptide Lift (NA-8, NA-2, L-6, CA-6) stymuluje różne mechanizmy, które wpływają korzystnie na skórę na wielu jej płaszczyznach: lifting, minimalizowanie zmarszczek, naturalna jędrność oraz poprawa elastyczności.


min10100medioAQUA WEAR

Aqua wear to przełomowy zabieg na problem utraty wody w skórze. Jego celem jest przywrócenie skórze odwodnionej i a-lipidowej blasku i równowagi. Jest to możliwe dzięki dwóm innowacyjnym składnikom aktywnym: naturalnym nie zmydlającym się frakcjom oraz Auto-Hydrat. Doskonale przywracają i utrzymują równowagę wody i lipidów w naskórku. Zrównoważenie tych elementów w skórze powoduje zwiększenie ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.


cell vitale pack hydratantCELL VITALE

Rewolucyjny, jeden z najlepszych zabiegów przeznaczonych do skór dojrzałych. Dzięki cytozolowi pozyskiwanemu z komórek macierzystych jabłoni – chroni i przedłuża życie komórek skóry, dzięki czemu spowalnia proces starzenia. Stymulując odnowę komórkową skóry, przywraca naturalny blask i młody wygląd. Innowacyjna linia z komórkami macierzystymi i innymi nowoczesnymi składnikami, bogata w odżywcze witaminy. Chroni i przedłuża życie komórek macierzystych skóry, zwiększa ich witalność oraz spowalnia proces starzenia. Stymulując odnowę komórkową skóry, przywraca jej młody wygląd i naturalny blask. Przeciwdziała wolnym rodnikom, regeneruje, rozjaśnia oraz wspomaga produkcję kolagenu.


SELVERT THERMAL VITASPHERES C 768x1001

VITASPHERES-C

Odmładzający zabieg witaminowy Selvert Thermal z witasferami dla każdego rodzaju skóry. Zabieg ten zawiera czystą witaminę C, która jest najlepszą kuracją przeciw wolnym rodnikom, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu, ujędrnia tkanki oraz poprawia stan skóry narażonej na fotostarzenie. Po zabiegu z witaminą C skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona i napięta.


 

My peel Peel Mix Piling

Powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kwasu migdałowego, pirogronowego oraz salicylowego.

Rekomendowany w terapii skór tłustych i mieszanych. Poprawia kondycję skóry pozbawionej blasku, matowej i wiotkiej. Redukuje nierówności (drobne zmarszczki, rozszerzone pory), ujednolica koloryt skóry. Intensywnie wygładza, poprawia elastyczność, nawilża.

 

MESOESTETICmesoesteticMesoestetic (Hiszpania) - to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej: Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zayskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi.

 

Kwas Migdałowy Mesoestetic 30%, 40%, 50%

Kwas migdałowy Mesoestetic w spektakularny sposób wygładza powierzchnię naskórka, nadając skórze zdrowy koloryt i naturalny blask. Zabieg rozjaśnia powierzchowne przebarwienia i spłyca drobne zmarszczki. Rozszerzone pory zostają ściągnięte, następuje regulacja pracy gruczołów łojowych.