Endermologia

Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle

Jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki.

 

DSC 9318Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne.

 

Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w zabiegach fizjoterapeutycznych.

 

 Jak i kiedy można zobaczyć rezultaty?

endermologia przed i poPrimelle zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji. Pacjentka wraca do domu w lepszym nastroju, widocznie zwiększa się diureza, ponieważ cząsteczki kwasów tłuszczowych są usuwane w naturalny sposób (z moczem).

 

Każda sesja zwiększa diurezę u pacjentki nawet o 50%. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych co tydzień.

 

Aby ocenić te zmiany, bierzemy pod uwagę parametry kliniczne takie jak wygląd skóry – bardziej miękka i gładsza – oraz poprawę krążenia. Endermologia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Głównym zadaniem tego urządzenia jest zwalczenie cellulitu i spłycenie podściółki tłuszczowej.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.sensurody.pl/endermologia#sigProId0e28342654